Sesli Reklam

Sesli Reklam hizmeti ile on binlerce kişiye reklamınızı yapıyoruz sadece sizinle buluşturduğumuz potansiyel müşteriler için ücret alıyoruz. Müşteri garantili bu sistem ile sizde kolayca yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

Neden Sesli Reklam

100 potansiyel müşteriyi garanti ediyoruz!

1

Talep Yaratma

Sizin için on binlerce kişiyi ararız, sunduğunuz imkan ve avantajlardan hedef kitlenizi haberdar ederiz. Varlığınızı hissettirmek, onların dikkatini çekmek için Sesli Reklam mükemmel bir yöntemdir.

2

Müşteri Garantisi

On binlerce arama yaparak sizin için potansiyel müşterileri belirleriz. 100 potansiyel müşteriyi garanti ederiz. Reklam yaptık ama geri dönüş olacak mı endişesi yaşamazsınız. 100 potansiyel müşteriden bazıları müşteriniz olur.

3

Hedef Kitle Seçimi

Sesli Reklam bölgesel bir reklam yöntemidir. İl/İlçe/Mahalle seçebilirsiniz. Yaş ve cinsiyet gibi demografik özellikler seçebilirsiniz. Reklamınız gerçek hedef kitlenize yapılır. Hedef kitlenizi doğru seçerseniz potansiyel müşteriden müşteriye dönüşüm oranı yükselir.

4

Hızlı Sonuç Alma

Sesli Reklam sonuçlarını hızlı bir şekilde alırsınız. 100 potansiyel müşteriyi bir gün içinde bulabiliriz. Hız sizi rakiplerinizin önüne geçirir. Hedef kitlenize rakiplerinizden önce ulaşırsanız rakip işletmeyi seçebilecek olan müşteriyi siz kazanabilirsiniz.

Sesli Reklam: Müşteri Garantili Reklam

Sesli Reklam hizmeti ile size 100 potansiyel müşteri bulabilmek için hedeflediğiniz bölgede, belirlediğiniz demografik özellikte on binlerce kişiye telemarketing (telefonla pazarlama) yapıyoruz. Ürün ve hizmetlerinizi talep eden 100 kişi bulana dek ister 50 bin ister 100 bin kişiye ulaşmış olalım ödeyeceğiniz ücret değişmiyor.

Sesli Reklam nasıl çalışıyor? Hedeflediğiniz bölgedeki belirlediğiniz demografik özellikteki (yaş, cinsiyet vb.) kişileri cep telefonlarından arıyoruz. ".... dan bir mesajınız var mesajı dinlemek istiyorsanız lütfen 1'e basınız." şeklinde bir mesaj ile reklam mesajınızı dinlemek isteyenlerden bir elektronik izin alıyoruz. Sadece dinlemek isteyenler reklamınızı dinliyor. Sesli reklamınızın sonuna "... sizi aramasını istiyorsanız lütfen 1'e basınız." gibi bir sesli mesaj ekliyoruz. Eğer aranan kişi 1'e basar ise dilerseniz doğrudan belirlediğiniz bir numaraya çağrıyı aktarıyoruz veya Sesli Reklam hesabınızda anlık olarak bilgi almak isteyen numarayı görüyorsunuz.

Talep Yaratma

Sizin için on binlerce kişiyi ararız, sunduğunuz imkan ve avantajlardan hedef kitlenizi haberdar ederiz. Varlığınızı hissettirmek, onların dikkatini çekmek için Sesli Reklam mükemmel bir yöntemdir. Sesli Reklam farklılıklarınızı, avantajlarınızı, rakiplerinizden üstünlüklerinizi etkili bir şekilde hedef kitlenize duyurur. Seli Reklam ile işletmenizin ismi veya web sitesi duyurulduğu için size garanti ettiğimiz 100 potansiyel müşteri dışında size ulaşan, işletmenizi ziyaret eden, mail atan, telefon eden kişiler olacaktır. Sesli Reklam sizin için gerçek talep yaratır.

Müşteri Garantisi

On binlerce arama yaparak sizin için potansiyel müşterileri belirleriz. 100 potansiyel müşteriyi garanti ederiz. Reklam yaptık ama geri dönüş olacak mı endişesi yaşamazsınız. 100 potansiyel müşteriden bazıları müşteriniz olur. Bir reklam yöntemi seçtiğinizde yatırım getirisini riski vardır. Reklamın nasıl bir getirisi olacağına ilişkin genelde size bir garanti verilmez. Sesli Reklam ile size yatırımınızın karşılığını vereceğimizi garanti ediyoruz. Beni arayın, sunduğunuz ürün ve hizmetlerle ilgili sizinle konuşmak istiyorum diyen 100 potansiyel müşteriyi garanti ediyoruz. 

Hedef Kitle Seçimi

Sesli Reklam bölgesel bir reklam yöntemidir. İl/İlçe/Mahalle seçebilirsiniz. Yaş ve cinsiyet gibi demografik özellikler seçebilirsiniz. Reklamınız gerçek hedef kitlenize yapılır. Hedef kitlenizi doğru seçerseniz potansiyel müşteriden müşteriye dönüşüm oranı yükselir. Hedef kitlenizi doğru seçtiğinizde hedef kitlenizin neyi talep ettiğini, ürün ve hizmetlerinizin hangi özelliklerini öne çıkarmanız gerektiğini bilirsiniz. Hedef kitlenize uygun reklam metni oluşturursunuz. Bu ise size daha fazla müşteri olarak geri döner.

Hızlı Sonuç Alma

Sesli Reklam sonuçlarını hızlı bir şekilde alırsınız. 100 potansiyel müşteriyi bir gün içinde bulabiliriz. Hız sizi rakiplerinizin önüne geçirir. Hedef kitlenize rakiplerinizden önce ulaşırsanız rakip işletmeyi seçebilecek olan müşteriyi siz kazanırsınız. Hız reklamda size avantaj kazandırır. Hızlı bir şekilde sonuç almak yeni müşteriler kazanmak işletmenize pozitif bir momentum kazandırır. Sizi daha yüksek hedefler için motive eder. İşletmenizde mutlu bir atmosfer oluşturur.

Mobirise

Sesli Reklam Hizmetinin Adımları

1

Ses Kaydının Oluşturulması

Ürün veya hizmetlerinizi tanıtan 30-40 saniyelik bir profesyonel ses kaydı oluşturulur.

2

Bölgeye Ait Telefon Numaralarının Hazırlanması

Hedeflediğiniz bölge ve demografi (yaş, cinsiyet vb.) için cep telefonu numaralarının hazırlanır.

3

Aramaların Yapılması

Aramalar istediğiniz hızda yapılır. Örneğin saatte 1.000 arama veya 10.000 arama şeklinde olabilir. Aramanın hızına göre potansiyel müşteri bulma hızı değişecektir. Arama hızı potansiyel müşterilerle konuşacak kişi sayısına göre ayarlanmalıdır.

4

Potansiyel Müşteri ile Bağlantı

Arama yapılan kişi eğer bilgi almak istediğini gösteren tuşlamayı yapmışsa aramayı belirlediğiniz numaraya aktarabiliriz veya anlık olarak hesabınızda bilgi almak isteyen kişinin numarasını görürsünüz.

Adres

Ems Bilişim ve Yayıncılık Ltd. Şti.
Y.Dudullu Mah. Şanlı Cad.
No:42/18
Ümraniye/İstanbul

İletişim

Eposta: bilgi@emsbilisim.net
Telefon: (0850) 532 87 73      
Telefon: (0216) 526 64 26