Sesli Anket

2024 Yerel Seçimleri için Sesli Anket yöntemi ile anketler yapıyoruz. Sesli Anket ile bölgenizde partinizin oy oranını veya belediye başkan adaylarının veya aday adaylarının oy oranlarını öğrenebilirsiniz.

Sesli Anket

Bölgenizdeki on binlerce numarayı arayıp telefon anketi yapıyoruz. Anketleri anlık olarak izleyebiliyorsunuz. Hangi numaranın hangi tercihi yaptığını anlık olarak görebiliyorsunuz. Manipülasyon kuşkusu olmadan gerçek sonuçlar elde ediyorsunuz. Belediye başkanı adaylarını veya partileri soralım oy oranlarınızı tam ve güvenilir bir şekilde görün.

Güvenilirdir

Bölgenizde belirlediğiniz sayıda seçmene rastgele biçimde ulaşılır. Bu durum anket güvenilir hale getirir. Anket gerçek durumu ortaya koyar.

Hızlı ve Kolaydır.

Birkaç saat içinde on binlerce, bir kaç gün içinde yüzbinlerce  seçmene ulaşılıp sorular sorulur ve anket tamamlanır. Sesli Anket ile onlarca insana ihtiyaç olamadan anketler yapılabilir.

Mobirise

Ekonomiktir

Anket firmaları ile kıyaslanamayacak küçük maliyetler ile sesli anketler yapabilirsiniz. Ekonomik olması sebebi ile daha çok anket yapabilirsiniz.

Gizlilik

Anket sonuçlarını sadece siz bilirsiniz. Hesabınıza şifreli olarak girersiniz ve sadece siz görürsünüz. Hiç bir şekilde üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

Memnuniyet Anketi

Seçmenlerin mevcut belediyenin hizmetlerinde memnuniyetini ölçen anketlerdir. Mevcut belediye başkanı veya muhalefet partileri memnuniyet anketi yaptırarak seçmenin gözünde mevcut belediye başkanının durumunu görebilirler.

Örnek Anket Sorusu

Belediyemizin hizmetlerinden memnun musunuz? Çok memnunum diyorsanız 1'e, memnunum diyorsanız 2'ye, memnun değilim diyorsanız  3'e, hiç memnun değilim diyorsanız 4'e, fikrim yok diyorsanız 5'i tuşlayınız..

Oy oranı Anketi

Seçmenlere belediyenizde 2024 Yerel Seçimlerinde oyunu hangi partiye vermek istediği sorulur. Belediyede iktidarda olan parti ve muhalefet partileri oy oranlarını öğrenmek için bu anketi yaptırırlar. Seçime kadar belli aralıklarla bu anketi tekrarlayarak değişimi izlerler.

Örnek Anket Sorusu

2024 Yerel Seçimlerinde hangi partiye oy vermeyi düşünüyorsunuz? Ak Parti diyorsanız 1'e, CHP diyorsanız 2'ye, İyi Parti diyorsanız 3'e, MHP diyorsanız 4'e, kararsızım diyorsanız 5'i tuşlayınız.

Aday Adayı Anketi

Bir partiden belediye başkan adayı olmak için bir çok aday yarışır. Aday adayları için seçmen eğilimi ölçmek amacıyla anketler yapılır. Partiler çoğunlukla seçmen eğilimine göre karar verirler.

Örnek Anket Sorusu

2024 Yerel Seçimlerinde Ak Parti adayı olarak kimi görmek istersiniz? Mehmet Demir diyorsanız 1'e, Ahmet Öztürk diyorsanız 2'ye, Mustafa Özdemir diyorsanız 3'e, fikrim yok diyorsanız 4'e basınız.

Yaptığımız Anketlerden Bazıları

EMS Bilişim ve Yayıncılık Ltd. Şti. olarak 2011 yılından beri siyasi partilere, adaylara ve belediyelere Sesli Anket ve Sesli Duyuru hizmeti vermekteyiz.

2011 Genel Seçimleri Elbistan Oy Oranı Anketi

2011 Genel Seçimleri Kastamonu Oy Oranı Anketi

Type Text

2011 Genel Seçimleri Tunceli Oy Oranı Anketi

2015 Genel Seçimleri Gümüşhane Oy Oranı Anketi

2019 Yerel Seçimleri Tuzla Oy Oranı Anketi

2019 Yerel Seçimleri Elbistan Aday Anketi

2023 Genel Seçimleri Aydın Oy Oranı Anketi

2023 Genel Seçimleri Sivas Oy Oranı Anketi

Sesli Anketin Adımları

1

Anket Ses Kaydının Oluşturulması

Anket metni profesyonel seslendirmen tarafından seslendirilir.

2

Telefon Numaralarının Hazırlanması

Bölgeye ait telefon numaraları hazırlanır, kaç kişiye sesli anket yapılacağına karar verilir. Anket yapılacak numaralar rastgele olarak seçilir.

3

Anketin Yapılması

Sesli Anketin yapılması için belirlenen tarih ve saat aralığında sesli anket yapılır. Anket süresinde hesabınızdan anketi anlık olarak takip edebilirsiniz.

4

Raporlama

Sesli Anket çalışması bittiğinde anket raporu hazırlanır ve şifreli dosya olarak iletilir.

Adres

Ems Bilişim ve Yayıncılık Ltd. Şti.
Y.Dudullu Mah. Şanlı Cad.
No:42/18
Ümraniye/İstanbul

İletişim

Eposta: bilgi@emsbilisim.net
Telefon: (0850) 532 87 73      
Telefon: (0216) 526 64 26